کد خبر : 196849
تاریخ انتشار : یکشنبه 28 فروردین 1401 - 16:31

دانلود زیرنویس انیمیشن Rocko’s Modern Life: Static Cling 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Rocko’s Modern Life: Static Cling 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Rocko’s Modern Life: Static Cling 2019 یک انیمیشن تلویزیونی پخش انیمیشن آمریکایی در سال ۲۰۱۹ است که بر اساس، و همچنین ادامه‌ای از سریال نیکلودئون جو موری، Rocko’s Modern Life، ساخته شده است. در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۸ در Nickelodeon به عنوان یک ویژه تلویزیونی پخش شود، اما پخش نشد.

دانلود زیرنویس انیمیشن Rocko’s Modern Life: Static Cling 2019 یک انیمیشن تلویزیونی پخش انیمیشن آمریکایی در سال ۲۰۱۹ است که بر اساس، و همچنین ادامه‌ای از سریال نیکلودئون جو موری، Rocko’s Modern Life، ساخته شده است. در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۸ در Nickelodeon به عنوان یک ویژه تلویزیونی پخش شود، اما پخش نشد. در می ۲۰۱۹، نیکلودئون حقوق پخش ویژه را به نتفلیکس فروخت که این فیلم را در ۹ آگوست ۲۰۱۹ منتشر کرد و ۲۳ سال پس از پایان سریال اصلی پخش شد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/rockos-modern-life-static-cling-2019/

Rocko's Modern Life: Static Cling (TV Short 2019) - IMDb

زیرنویس انیمیشن Rocko’s Modern Life: Static Cling 2019 پس از ۲۰ سال گیر افتادن در فضا، روکو و دوستانش به O-Town اواخر دهه ۲۰۱۰ با امکانات مدرن مانند به روز رسانی مداوم تلفن های صفحه لمسی، نوشیدنی های انرژی زا رادیواکتیو، کامیون های مواد غذایی و کافی شاپ ها در هر گوشه بازگشتند.

روکو، که در اشتیاق هفر و فیلبرت برای قرن بیست و یکم سهیم نیست، تلاش می کند تا برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود، The Fatheads را دوباره روی آنتن دهد، زیرا این آخرین بازمانده از گذشته او است. برای انجام این کار، او به جستجوی رالف بیگهد، خالق نمایش می‌رود. با این حال، رالف به دلیل اینکه به عنوان ترنسجندر ظاهر می شود، اکنون راشل است.

پس از پرتاب خانه روکو به فضا، روکو، هفر، فیلبرت و اسپانکی ۲۰ سال است که هیچ کاری جز تماشای ویدیوهای قدیمی قسمت‌های The Fatheads انجام نمی‌دهند. با عبور از کنار زمین، فیلبرت متوجه می شود که کنترل از راه دور راکت در تمام مدت به ته قنداق هفر چسبیده است. آن‌ها از دکمه ورود مجدد استفاده می‌کنند و به O-Town برمی‌گردند، که در ۲۰ سال گذشته به‌طور چشمگیری تغییر کرده است. هفر و فیلبرت به سرعت تمام آداب و رسوم و فناوری های جدید را می پذیرند، اما روکو غرق شده و در خانه اش خلوت می کند. Bev Bighead به استقبال روکو بازگشت به زمین می آید. وقتی راکو از او پرسید که چرا نمی‌تواند The Fatheads را در تلویزیون پیدا کند، او توضیح می‌دهد که این برنامه سال‌هاست که از روی آنتن خارج شده است و باعث وحشت روکو شده است.

در همین حال، Ed Bighead به دلیل یک اشتباه ناشی از ورود مجدد روکو، یک خطای اداری مرتکب می شود. در نتیجه، Conglom-O به همراه تمام O-Town وارد ورشکستگی می شود. اد اخراج می شود و خانه اش قرار است روز بعد تخریب شود. به پیشنهاد راکو، آن دو به Conglom-O برمی‌گردند و آقای دوپت را متقاعد می‌کنند که The Fatheads را بازگرداند، و ادعا می‌کنند که احیای آن پول کافی برای نجات شرکت خواهد داشت. دوپت اد را می پذیرد و دوباره استخدام می کند، اما سپس به برادران آفتاب پرست دستور می دهد که یک انیمیشن ویژه با CGI کارگردانی کنند. راکو که متقاعد شده است که این مسیر جدید The Fatheads را خراب می کند، تصمیم می گیرد خالق اصلی رالف بیگهد را که سال ها پیش در سفری برای کشف خود ترک کرده بود، پیدا کند. او، هفر و فیلبرت با استفاده از یک کاناپه متصل به یک پهپاد، به دنبال رالف در سراسر جهان سفر می کنند، اما باتری آنها تمام می شود و آنها در صحرا فرود می آیند. در آنجا، رالف را پیدا می‌کنند که از آن زمان به‌عنوان تراجنسیتی ظاهر شده و اکنون راشل است، یک کامیون بستنی Fatheads را اداره می‌کند. روکو از ریچل درخواست می کند که به O-Town برگردد و فتهدها را بازگرداند و او در نهایت به خاطر خانواده اش قبول کرد.

در همین حال، Dupette از ویژه CGI Fatheads ناراضی است و ریچل را استخدام می کند تا وقتی روکو با او بازگردد، مسئولیت را بر عهده بگیرد. با این حال، اد انتقال راشل را نمی پذیرد. او عصبانی می شود و واقعیت جدید خود را رد می کند و او را مجبور به ترک شغلش می کند و Conglom-O و همه شهروندان O-Town را در خطر می گذارد. روکو تلاش می‌کند تا کل این مصیبت را اصلاح کند، که اد فریاد می‌زند “چرا به دهه ۹۰ جایی که به آن تعلق داری برنمی‌گردی؟” راکو به خاطر خراب کردن بیشتر چیزها، عمدتاً رابطه راشل و اد، احساس گناه می کند.

Bev اصرار می‌کند که اد از ترنس‌فوبیا خود کنار بیاید، و به همین دلیل خشم خود را در مورد همه چیز در حال تغییر هدایت می‌کند. پس از اینکه ریچل به خاطرات خوش پدر و مادرش فکر می کند و با الهام از اعتبار راکو از کار و هویت خود، شروع به کار بر روی یک ویژه جدید می کند. روکو اد را در خانه ویران شده‌اش پیدا می‌کند و هر دو درباره ترس و مقاومت مشترکشان در برابر تغییر بحث می‌کنند. بادهای تغییر ظاهر می شود تا به آنها درباره اینکه چگونه تغییر کلید خوشبختی است، سخنرانی می کند. سپس روکو یک تماس تلفنی از هفر و فیلبرت دریافت می کند که به او اطلاع می دهد که فیلم ویژه Fatheads کامل شده است و در آستانه نمایش در Conglom-O است. او اد را به اولین نمایش می کشاند و آن دو شروع به تماشا می کنند، اما متوجه می شود که ریچل یک شخصیت جدید را به نمایش اضافه کرده است: یک کودک فتهد. همه به جز راکو شخصیت جدید را دوست دارند و باعث می‌شود افراد خاص میلیاردها دلار به دست آورند و اد با دیدن تأثیر زندگی خانوادگی آنها در ویژه، با ریچل آشتی می‌کند.

Watch Rocko's Modern Life: Static Cling | Netflix Official Site

زیرنویس Rocko’s Modern Life: Static Cling 2019 روکو با عصبانیت مخالفت خود را با چیزهای خاص اعلام می‌کند و معتقد است که با فت‌هدهای اصلی بسیار متفاوت است، اما اد او را متقاعد می‌کند که تغییر بخشی از زندگی است و باید پذیرفته شود، که سپس روکو آن را می‌پذیرد. موشکی که خانه راکو را پرتاب کرد ناگهان به ساختمان Conglom-O برخورد کرد و آن و Dupette را به فضا پرتاب کرد و پول به دست آمده بر جمعیت بارید و شهر را نجات داد. فیلبرت دوباره با همسر و خانواده‌اش می‌آید و ریچل و والدینش برای یک زندگی جدید با هم در ون بستنی می‌روند.

در ۱۱ آگوست ۲۰۱۶، Nickelodeon اعلام کرد که آنها یک برنامه ویژه تلویزیونی یک ساعته را با جو موری به عنوان تهیه کننده اجرایی روشن کرده اند.  موری به مادربرد فاش کرد که در برنامه ویژه، Rocko پس از ۲۰ سال حضور در فضا به O-Town بازخواهد گشت و بر اتکای مردم به فناوری مدرن تمرکز خواهد کرد.  در ۲۲ ژوئن ۲۰۱۷، اعلام شد که عنوان فیلم ویژه Rocko’s Modern Life: Static Cling خواهد بود، و مجدداً تأیید شد که کل بازیگران اصلی و بازیگران تکرار شونده در کنار صداپیشگان جدید استیو لیتل و کارگردان دیگر نقش‌های خود را بازی خواهند کرد. کاسمو سرگوسن تاریخ انتشار در ابتدا برای سال ۲۰۱۸ تعیین شده بود. یک نگاه پنهانی ویژه همزمان با پانل Rocko در San Diego Comic-Con در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. همین کلیپ در ۲۰ ژوئیه ۲۰۱۷ در YouTube آپلود شد.

موری در ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۸ به‌روزرسانی مختصری درباره کمبود اخبار پیرامون انتشار این ویژه ارائه کرد. او شایعات انتشار ویژه در جریان را تایید یا تکذیب نکرد و اظهار داشت که “به مخفی کاری سوگند خورده است”.

در ۱۰ مه ۲۰۱۹، طی یک کنفرانس تلفنی برای دومین درآمد Viacom، رابرت باکیش، رئیس Viacom اعلام کرد که نتفلیکس حقوق توزیع Rocko’s Modern Life: Static Cling را به دست آورده است و سرویس استریم تایید کرد که سه روز بعد در تابستان ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

در ۱۶ ژوئیه ۲۰۱۹، در کنار یک کلیپ انحصاری توسط صفحه رسمی اینستاگرام Rocko’s Modern Life   و منابع خبری مختلف تأیید شد که نمایش در ۹ آگوست ۲۰۱۹ در نتفلیکس پخش خواهد شد.

Rocko's Modern Life: Static Cling (TV Short 2019) - IMDb

امتیاز تأییدیه ویژه ۹۲٪ در Rotten Tomatoes بر اساس ۲۴ بررسی، با میانگین امتیاز ۷.۹/۱۰ است. اجماع منتقدان می‌گوید: «به‌طور دلپذیر و شگفت‌آوری متفکرانه، «زندگی مدرن روکو: استاتیک چسبیده» هم به‌عنوان یک نگاه نوستالژیک به عقب و هم به‌عنوان یک حرکت سالم به جلو موفق می‌شود. نوستالژی توسط منتقدان ستایش شده است، برخی ادعا می کنند که آن را مترقی و “گامی بزرگ” برای Nickelodeon.  کوین جانسون از The A.V. کلاب با اشاره به تعداد طرفداران طنز صریح که از سریال به یاد می‌آورد، آن را «طنزی هوشمندانه‌تر و قدرتمندتر، طنین‌انگیزتر از شهرت کلی سریال» نامید، و به ویژه آن را تحسین کرد. خط طرح راه اندازی مجدد. از سوی دیگر، نظر تی وی گاید قطعاً بیشتر ترکیبی تا منفی بود، و بیان کرد که این ویژه زمانی که سعی نمی‌کند ادامه دهد، خنده‌دارترین و خنده‌دارترین است، و همچنین گفت که نویسندگان «نموخته‌اند» برای [خاص] به عنوان پاسخی مؤثر به جنون دوران معاصر».

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آموزش نوشتن رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح