کد خبر : 196502
تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 فروردین 1401 - 18:04

دانلود زیرنویس مستند Return to Space 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Return to Space 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Return to Space 2022 در ۳۰ مه ۲۰۲۰، ذهن اکثر زمینی‌ها به موشکی که توسط میلیاردرها به آسمان پرواز می‌کند متمرکز نبود، بلکه به تصویر نفرت‌انگیز گردن مرد سیاهپوستی که در خیابان فرو می‌رود متمرکز بود. اولین پرتاب تاریخی فضاپیمای اسپیس ایکس، دراگون ۲، به ایستگاه فضایی بین‌المللی تقریباً به طور کامل

دانلود زیرنویس مستند Return to Space 2022 در ۳۰ مه ۲۰۲۰، ذهن اکثر زمینی‌ها به موشکی که توسط میلیاردرها به آسمان پرواز می‌کند متمرکز نبود، بلکه به تصویر نفرت‌انگیز گردن مرد سیاهپوستی که در خیابان فرو می‌رود متمرکز بود.

اولین پرتاب تاریخی فضاپیمای اسپیس ایکس، دراگون ۲، به ایستگاه فضایی بین‌المللی تقریباً به طور کامل تحت الشعاع قتل جورج فلوید توسط افسران پلیس سفیدپوست در مینیاپولیس قرار گرفت. محاسبات نژادی ناشی از این جنایت، همراه با همه‌گیری جهانی، این موشک گران قیمت فالوس‌شکل را به عنوان خوراکی برای شوخی‌های آخر شب تبدیل کرد، که مظهر میزبانی از میهمان طراح اصلی آن، ایلان ماسک، کارآفرین، در برنامه «شنبه شب زنده» بود. سال مستند هیجان‌انگیز Questlove برنده اسکار، “Summer of Soul (…یا زمانی که انقلاب نمی‌توانست از تلویزیون پخش شود)” نشان داد که چگونه شرکت کنندگان در جشنواره فرهنگی هارلم در سال ۱۹۶۹ – معادل سیاه وودستاک که شایسته است به همان اندازه بدنام باشد – پرسیدند. چرا آنها باید به فکر فرود مردی روی ماه باشند در حالی که مشکلات زیادی در زمین وجود دارد که نیاز به پول و آگاهی دارد. این یک سوال عالی است، به خصوص با توجه به اینکه چگونه امتیاز سفید در تار و پود مسابقه فضایی بافته شده است.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/return-to-space-2022/

دانلود مستند Return to Space 2022

زیرنویس مستند Return to Space 2022 با این حال، «بازگشت به فضا»، جدیدترین پرتره خوش بینانه از افراد واقعی که به ظاهر غیرممکن دست می یابند از جیمی چین و الیزابت چای واسارهلی («انفرادی آزاد»)، از برندگان اسکار، ما را دعوت می کند تا نگاهی دیگر به SpaceX داشته باشیم، با این استدلال که واقعاً چنین است.

شایسته توجه ماست لحن آشکارا نشاط آور فیلم باعث می شود که تیم تبلیغاتی اسپیس ایکس هیچ تردیدی نداشته باشد، اگرچه به طور خلاصه به دلایل تمسخر ماسک و رقیبش، رئیس اجرایی آمازون، جف بزوس، یعنی ثروت زشت و منیت های ناپسند آنها اشاره می کند. . پاسخ‌های ماسک در مورد هدف تبدیل بشر به یک تمدن چند سیاره‌ای، که با استعمار مریخ شروع شد، به نظر می‌رسد که از یادداشت‌های مطبوعاتی او تکرار شده است، با این حال آنچه در مورد ماسک در چین و فیلم واسارهلی خلع سلاح‌کننده‌تر است این است که او چقدر آشکارا احساساتی است. . اشک در چشمانش جمع می شود وقتی که هدف بدبینی قهرمانش نیل آرمسترانگ قرار می گیرد و هنگام پاسخ به سوالی در مورد اینکه چگونه با خطراتی که فضانوردان و پدران دوست داشتنی داگ هارلی و باب بهنکن با آن روبرو هستند مواجه می شود خفه می شود. خودش و در حین حضورش در “SNL” بود که ماسک علناً اذعان کرد که به سندرم آسپرگر مبتلا است، افشاگری که بسیاری از آنچه را در اینجا می‌بینیم، و همچنین انسانی‌تر کردن مرد پشت سر تیترها را به تصویر می‌کشد.

In Return to Space, Elon Musk Contemplates the Final Frontier | Vanity Fair

زیرنویس Return to Space 2022 در نهایت، این شجاعت و یکپارچگی هرلی و بنکن است که سرمایه‌گذاری ما را در موفقیت Dragon 2 به دست می‌آورد و ما را ترغیب می‌کند که نفس خود را حبس کنیم، زیرا هر قدم بی‌سابقه‌ای رو به جلو برداشته می‌شود، با آگاهی کامل از این که شکست در هر ثانیه ممکن است رخ دهد.

این واقعیت که مدت زمان ۱۲۸ دقیقه ای فیلم به پایان می رسد، گواهی بر تدوین متخصص براد فولر («تاریخ مختصر زمان») است، که هر خطری که تیم ماسک انجام می دهد با یادآوری بلایای قبلی که آنها را آزار می دهد، تشدید می کند. به عنوان بازگشت فاجعه بار شاتل فضایی کلمبیا به جو زمین در سال ۲۰۰۳. من تا پایان مأموریت ۶۲ روزه خود را در لبه صندلی خود دیدم، زمانی که ضربات دردناک زیادی برای آنها لازم است. چتر نجات برای باد کردن این هم یکی دیگر از نسخه‌های نتفلیکس است که به شدت سزاوار برخورد با صفحه نمایش بزرگ است، با مناظر معمولی الهام‌بخش از زمین از بالا، و فضانوردان را برمی‌انگیزد تا سخنانی آشنا درباره اینکه چقدر ما در جهان کوچک هستیم و چگونه نمی‌توان به تقسیم‌بندی بین کشورها نگاه کرد. از فضا. مراقبت فضانوردان از فرزندانشان و در نتیجه آینده گونه ما که به اعتقاد آنها قادر خواهند بود به روشی که هیچ نسل قبلی نداشته است به ستاره ها برسند، بسیار تأثیرگذار است.

جدا از شکل سرگرم کننده، Dragon 2 به دلیل قابلیت استفاده مجدد متمایز است، که باعث می شود نسبت به وسایل نقلیه فضایی قبلی هزینه مالیات بسیار کمتری داشته باشد. یکی از هیجان‌انگیزترین سکانس‌های فیلم نشان می‌دهد که چگونه موشک می‌تواند در حالی که با موفقیت به نشانه‌اش در هنگام فرود آمدن، ایستاده بماند، درست مانند کشتی‌ها در «۲۰۰۱: یک ادیسه فضایی»، فیلمی که به وضوح توسط والس «دانوب آبی» اشتراوس در موسیقی متن در میان مجموعه متقاعدکننده‌های فیلم، گوین شاتول، رئیس اسپیس‌ایکس است که معتقد است شخصی مانند ماسک برای شکستن بوروکراسی برنامه فضایی مورد نیاز است و دید او بیش از آن‌که عجیب بودن او را جبران کند. عدم علاقه او به تظاهر به یک شهروند نمونه در نگاه ناسا، همانطور که در هنگام پادکست جو روگان در مقابل دوربین ماریجوانا می کشد، در گنجاندن علی بمب های اف در فیلم، که تنها مانع برای قابل قبول کردن این تصویر است، منعکس می شود. برای مشاهده کلاس درس هدف فیلم برانگیختن دوباره هیجان تماشاگران در مورد اکتشافات فضایی است که در پاسخ به پرسش‌هایی درباره نخبه‌گرایی چهره‌هایی مانند ماسک و بزوس که اهداف سود محورشان تهدید می‌کند آنچه را که باید برای همه نوآوری است به رقابتی برای نشان دادن چه کسی تقلیل دهد، نمی‌پردازد. “موشک” بزرگتر است.

Return to Space trailer follows Elon Musk, SpaceX astronauts | SYFY WIRE

«بازگشت به فضا» به‌عنوان یک سرگرمی خوب، کاملاً جذاب است و همان جذابیت‌های صمیمی کلاسیک‌هایی مانند «موارد مناسب» و «آپولو ۱۳» را در خود دارد. دیدن آنچه که SpaceX توانسته است در خارج از سیستم انجام دهد، خیره کننده است، همانطور که بسیاری از رویاپردازان انجام می دهند، و فناوری ایجاد می کند تا ما را فراتر از زمین، که ماسک آن را “گهواره بشریت” می نامد، نزدیک به نیم قرن پس از آخرین قمر ما حرکت کند. فرود آمدن. اینکه آیا این سرمایه گذاری در میان تهاجم هیولایی به اوکراین، فجایع اقلیمی، اقتدارگرایی فزاینده، نژادپرستی نهادی و بیماری همه گیر در حال انجام، سزاوار توجه اکثریت ما است یا خیر، موضوع کاملاً دیگری است. با توجه به این که در حال حاضر روی سیاره ما چیزهای زیادی در خطر است، ما باید خیلی بیشتر از برنامه ریزی صرفاً برای فراری که برای باشگاه چند میلیاردی ماسک و بزوس محفوظ است، انجام دهیم. شاید بشر قبل از اینکه آینده زندگی را در اولین و تنها خانه خود تضمین کند، کمتر علاقه ای به تبدیل شدن به گونه ای چند سیاره ای داشته باشد. با تمام آنچه گفته شد، چین و واسارهلی دلیل محکمی برای ادامه اکتشافات فضایی و مزایایی که می‌توانیم از آن به دست آوریم، ارائه می‌کنند، به شرطی که سر ما را برای همیشه در ابرها گم نکند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آموزش نوشتن رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح